Holly Stephen King - ebook epub, mobi
#1
Promocja
Nowość
HOLLY GIBNEY, ukochana bohaterka Stephena Kinga w swojej własnej historii. Spotykamy ją w momencie, gdy zdążyła już przejść długą drogę – od Pana Mercedesa, w którym pojawiła się po raz pierwszy jako nieśmiała, ale odważna i szlachetna samotniczka, przez współpracę z Billem Hodgesem w Znalezione nie kradzione, do błyskotliwej, dzielnej detektywki z Outsidera. W Holly ekscentryczna śledcza musi zmierzyć się z parą genialnych, ale okrutnych przeciwników, którzy swoje tajemnice potrafią ukrywać jak nikt inny.
Hobbit J. R. R. Tolkien - ebook epub, mobi
#2
Promocja
Niezapomniana opowieść o małym hobbicie, wielkiej odwadze i dalekiej wyprawie „tam i z powrotem”, która stała się początkiem największej przygody w dziejach Śródziemia. Ebook Hobbit J. R. R. Tolkiena to najbardziej znane – zaraz po kultowej trylogii Władca Pierścieni – dzieło angielskiego autora. Książka doczekała się ekranizacji i wpisania na listę lektur szkolnych.
Problem trzech ciał Cixin Liu - ebook epub, mobi
#3
Promocja
Pierwszy tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, porównywany do „Fundacji” i „Diuny”. Wydawniczy fenomen w Stanach Zjednoczonych. Zdobywca Nagrody Hugo dla Najlepszej Powieści 2015.
Wywrócony świat i inne utwory Boris Strugacki - ebook epub, mobi
#4
Promocja
Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Kultowe SF i wielka uczta dla fanów tego gatunku literatury. Ebook „Wywrócony świat i inne utwory” to drugi po „Pikniku na skraju drogi i innych utworach” omnibus z kolekcji dzieł legendarnych braci Strugackich. Powieści „Wywrócony świat”, „Żuk w mrowisku” oraz „Fale tłumią wiatr” składają się na quasi-trylogię, którą w luźną całość łączy postać Maksa Kammerera – kosmonauty, odkrywcy, buntownika i śledczego w jednej osobie.
Cyberpunk 2077: Bez przypadku Rafał Kosik - ebook epub, mobi
#5
Promocja
Powieść osadzona w uniwersum słynnej gry Cyberpunk 2077. Ebook „Bez przypadku” to turnpager, pełen zwrotów akcji thriller SF. Rafał Kosik miesza cyberpunk z romansem i sensacją i zabiera nas do przyszłości, w której zacierają się granice między człowiekiem a technologią. Porusza najgorętsze tematy: niebezpieczeństw ze strony sztucznej inteligencji, ucieczki od rzeczywistości w wirtualne byty, eksploracji granic ludzkiego poznania. Pokazuje, że w świecie zdominowanym przez technologie, zagrożonym wojną i katastrofą ekologiczną, wciąż drzemie w nas wielka potrzeba bliskości.
Kroniki Czarnej Kompanii Glen Cook - ebook epub, mobi
#6
Promocja
Zebrane w jednym tomie pierwsze trzy części serii, która zrewolucjonizowała fantasy. Ciemność walczy z mrokiem, gdy pokryci bliznami najemnicy z Czarnej Kompanii bezwzględnie wykonują swoją robotę…
Komornik: Junior egzekutor Michał Gołkowski - ebook epub, mobi
#7
Promocja
Nadchodzi koniec. Ziemia zatrzymuje się, gwiazdy spadają, umarli wstają z grobów... Tylko że coś nie zadziałało. Zamiast totalnej Zagłady dochodzi do Apokalipsy zastopowanej w wielkim finale.
Wyborny trup Agustina Bazterrica - ebook epub, mobi
#8
EbookWyborny trupAgustina Bazterrica
Kategoria:Antyutopia
Format:MOBI + EPUB
33,90 zł
Elektryzująca, nagradzana, jedna z najlepiej sprzedających się na całym świecie powieści o dystopijnym świecie, w którym wymordowano zwierzęta, ludzi zbiera się na pożywienie, a społeczeństwo podzielono na tych, którzy jedzą, i tych, którzy są zjadani .„Wstrząsająca historia o tym, że gdy budzą się w nas demony, wyzbywamy się wszelkich skrupułów. Przeczytajcie, jak wygląda piekło zgotowane ludziom przez innych ludzi. Robicie to jednak na własną odpowiedzialność” – Adam Szaja
Do ostatniej kropli krwi Robert J. Szmidt - ebook epub, mobi
#9
Promocja
Kolejny tom „Pól dawno zapomnianych bitew”, bestsellerowej space opery wydawanej równolegle w USA. Ebook „Do ostatniej kropli krwi” to kontynuacja wydarzeń, które czytelnik poznał na kartach „Uderzenia wyprzedzającego”. Plany separatystów legły w gruzach, gdy chirurgiczne uderzenie w Instytut skończyło się kataklizmem na skalę planety, całkowicie zmieniając sytuację ruchu oporu…
Limes inferior Janusz A. Zajdel - ebook epub, mobi
#10
Promocja
Sztandarowa powieść Janusza A. Zajdla, twórcy nurtu fantastyki socjologicznej w Polsce. Główny bohater, Adi Cherryson, alias Sneer, wzorowany jest na postaci kolegi po piórze, Adamie Wiśniewskim-Snergu. STANISŁAW LEM uznał „Limes interior” za najoryginalniejszą polską powieść SF, jaką czytał.
Głowa Kasandry Marek Baraniecki - ebook epub, mobi
#11
Promocja
Kultowa powieść SF. „Głowa Kasandry” zdobyła nagrodę im. Janusza A. Zajdla. Jest uznawana za jedno z siedmiu najważniejszych światowych dzieł apokaliptycznych, na równi z utworami Londona, Wellsa, Zelaznego i Kinga. Na podstawie zawartego w tym zbiorze opowiadania „Gwiezdny Kupiec” tworzona jest gra komputerowa na platformę Steam. Obecne wydanie „Głowy Kasandry” zostało poszerzone o pozostałe zebrane opowiadania autora.
Diuna Frank Herbert - ebook epub, mobi
#12
Promocja
Pierwsza część cyklu „Kroniki Diuny” uznawanego przez wielu fanów SF za najwybitniejsze osiągnięcie tego gatunku literatury. Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki, uhonorowane prestiżowymi nagrodami Nebulą i Hugo. Wydanie nowe i poprawione.
Fundacja Isaac Asimov - ebook epub, mobi
#13
Promocja
Imperium Galaktyczne, walka o władzę i bój o przetrwanie... Powieść, która rozpoczęła monumentalny cykl Asimova – jedno z największych dokonań w historii literatury science fiction.
Gra o sumie niezerowej Michał Cholewa - ebook epub, mobi
#14
Promocja
Algorytm Wojny, ogromne kosmiczne bitwy, walki wywiadów i sił specjalnych. Genialni bohaterowie i zaskakujące zmiany akcji. Ludzie kontra maszyny. Intuicja kontra algorytmy. Wszystko to w siódmej i zarazem ostatniej części kapitalnego syklu SF pióra Michała Cholewy, laureata Nagrody im. Janusza A. Zajdla.
Ciemny las Cixin Liu - ebook epub, mobi
#15
Promocja
Kosmos jest niczym ciemny las. Nie wiesz, jak blisko czai się wróg… Czy ludzie na Ziemi staną się wkrótce wspomnieniem? Kontynuacja „Problemu trzech ciał” – najgłośniejszej powieści science fiction ostatnich lat – już po polsku!
Droga Cormac McCarthy - ebook epub, mobi
#16
Promocja
Ebook Droga McCarthy’ego to powieść uznawana za największe arcydzieło autora. Ta przerażająca wizja apokalipsy została uhonorowana Nagrodą Pulitzera oraz wyróżniona najstarszą angielską nagrodą w dziedzinie fikcji – The Tait Black Memorial Prize
Solaris Stanisław Lem - ebook epub, mobi
#17
Promocja
Powieść science fiction, która weszła do klasyki światowej literatury i doczekała się aż trzech ekranizacji: autorstwa Nikołaja Nirenburga, Andrieja Tarkowskiego i Stevena Soderbergha.
Legion Nieśmiertelnych. Tom 12 B.V. Larson - ebook epub, mobi
#18
James McGill ma wziąć udział w misji sabotażowej, której podołać może wyłącznie człowiek obdarzony jego wyjątkowymi zdolnościami. McGill radzi sobie dobrze. Aż za dobrze. W wyniku jego działań rozwścieczeni Rigelianie wypowiadają Ziemianom wojnę. Na pomoc obu stronom przybywają dwie floty z Układów Centralnych…
Księgi Południa Glen Cook - ebook epub, mobi
#19
Promocja
Zebrane w jednym tomie kolejne trzy części serii, która zrewolucjonizowała fantasy. Kiedy umiera nadzieja, pozostaje przetrwanie. I wciąż jest jeszcze Czarna Kompania…
Powrót Czarnej Kompanii Glen Cook - ebook epub, mobi
#20
Promocja
Kolejna uczta dla fanów serii, która zrewolucjonizowała fantasy. W tym tomie czekają na nas dwie części słynnego bestsellera – „Ponure lata” oraz „A imię jej ciemność”. Czarna Kompania odbija z rąk Władców Cienia twierdzę Burzogard. Zaczyna się strategiczna gra – wyczekiwać na ripostę okrutnych panów ciemności czy uprzedzić ich atak?