Expeditionary Force. Tom 12 Craig Alanson - ebook epub, mobi
#1
Promocja
Nowość
Kolejna ekscytująca odsłona serii SF „Expeditionary Force” Craiga Alansona. Wesoła Banda Piratów staje przed nowym, kosmicznym zagrożeniem. Mimo próby zawieszenia broni, wróg nie ustępuje, zmuszając piratów do ponownego rejsu po Galaktyce, by zażegnać kryzys grożący Ziemi. W międzyczasie nowo utworzona Marynarka ONZ i reaktywowana Legia Pozaziemska wyruszają na poszukiwanie sojuszników. Ich działania mogą wywołać rozłam w wielowiekowych kosmicznych koalicjach…
Im mroczniej, tym lepiej Stephen King - ebook epub, mobi
#2
Promocja
12 prawdziwych rarytasów od króla horroru. Od krótkich nowel, przez dłuższe opowiadania, po minipowieści. Od klasycznych horrorów, przez kryminały, po prozę obyczajową. Od Derry, przez Castle Rock, po Florydę. Od dreszczy grozy, przez dramatyczne napięcie, po łzy rozbawienia. W ebooku „Im mroczniej, tym lepiej” między bardziej rozbudowane historie wpleciono szereg zachwycających krótszych utworów – niektóre szokujące, inne surrealistyczne lub mrocznie komiczne – wszystkie ze znakiem firmowym Stephena Kinga – twórcy, który swobodnie korzysta z niezmierzonych pokładów swego wyjątkowego talentu.
Kraina Chichów Jonathan Carroll - ebook epub, mobi
#3
EbookKraina ChichówJonathan Carroll
Kategoria:Fantasy
Format:MOBI + EPUB
37,91 zł
Wznowienie najgłośniejszej powieści Jonathana Carrolla – niezwykłej mieszanki humoru i horroru, która zapewniła pisarzowi niesłabnące zainteresowanie czytelników.
Perła południa Wasilij Machanienko - ebook epub, mobi
#4
Promocja
Nowość
Wejdź do niezwykłego hybrydowego świata literatury LitRPG, łączącego to, co najlepsze w książkach i grach. Wasilij Machanienko, autor bestsellerowej serii „Droga Szamana”, powraca z nowym trójtomowym cyklem „Świat Przeistoczonych”. Ebook „Perła południa” to jego druga część, kontynuacja powieści „Bez prawa do błędu”.
Hobbit J. R. R. Tolkien - ebook epub, mobi
#5
Promocja
Niezapomniana opowieść o małym hobbicie, wielkiej odwadze i dalekiej wyprawie „tam i z powrotem”, która stała się początkiem największej przygody w dziejach Śródziemia. Ebook Hobbit J. R. R. Tolkiena to najbardziej znane – zaraz po kultowej trylogii Władca Pierścieni – dzieło angielskiego autora. Książka doczekała się ekranizacji i wpisania na listę lektur szkolnych.
Zaginiona księgarnia Evie Woods - ebook epub, mobi
#6
Promocja
Nowość
Ebook „Zaginiona księgarnia” to magiczna opowieść o trójce bohaterów, którzy postanawiają wreszcie sami pokierować swoim losem. W spokojnej uliczce Dublina odnajdują zapomnianą księgarnię, skrywającą niezwykłe tajemnice. Opalina, Martha i Henry – dotychczas drugoplanowe postacie własnego życia – odkrywają, że ich historie mogą być równie fascynujące jak te z książek,. Przekraczając próg księgarni, zanurzają się w świecie, gdzie rzeczywistość miesza się z magią, a każdy zakamarek skrywa niespodzianki. Czy uda im się odkryć, co naprawdę się liczy i odnaleźć swoje miejsce w świecie?
Diuna Frank Herbert - ebook epub, mobi
#7
Promocja
Pierwsza część cyklu „Kroniki Diuny” uznawanego przez wielu fanów SF za najwybitniejsze osiągnięcie tego gatunku literatury. Oszałamiające połączenie przygody oraz mistycyzmu, ekologii i polityki, uhonorowane prestiżowymi nagrodami Nebulą i Hugo. Wydanie nowe i poprawione.
Głowa Kasandry Marek Baraniecki - ebook epub, mobi
#8
EbookGłowa KasandryMarek Baraniecki
Kategoria:Science fiction
Wydawca:superNOWA
Format:MOBI + EPUB
29,99 zł
Kultowa powieść SF. „Głowa Kasandry” zdobyła nagrodę im. Janusza A. Zajdla. Jest uznawana za jedno z siedmiu najważniejszych światowych dzieł apokaliptycznych, na równi z utworami Londona, Wellsa, Zelaznego i Kinga. Na podstawie zawartego w tym zbiorze opowiadania „Gwiezdny Kupiec” tworzona jest gra komputerowa na platformę Steam. Obecne wydanie „Głowy Kasandry” zostało poszerzone o pozostałe zebrane opowiadania autora.
Ukryta królowa. Księga 1 Peter V. Brett - ebook epub, mobi
#9
Promocja
Nowość
Siła wojownika to nie siła jego ramienia. To siła ramion ludzi, którzy stoją obok niego.
Rok 1984 George Orwell - ebook epub, mobi
#10
Promocja
Klasyczny tekst w nowoczesnej formie ebooka. Pobierz go już dziś na swój podręczny czytnik i ciesz się lekturą!
Solaris Stanisław Lem - ebook epub, mobi
#11
Promocja
Powieść science fiction, która weszła do klasyki światowej literatury i doczekała się aż trzech ekranizacji: autorstwa Nikołaja Nirenburga, Andrieja Tarkowskiego i Stevena Soderbergha.
Komornik: Junior egzekutor Michał Gołkowski - ebook epub, mobi
#12
Promocja
Nadchodzi koniec. Ziemia zatrzymuje się, gwiazdy spadają, umarli wstają z grobów... Tylko że coś nie zadziałało. Zamiast totalnej Zagłady dochodzi do Apokalipsy zastopowanej w wielkim finale.
Silos Hugh Howey - ebook epub, mobi
#13
Promocja
Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Ebook „Silos” to jedna z najważniejszych powieści dystopijnych. Gdy świat został skażony, ludzie zamieszkali pod ziemią w ogromnej wielopoziomowej konstrukcji zwanej silosem. Nie wiedzą skąd się tam wzięli, ile czasu już tam są oraz dlaczego świat na zewnątrz jest dla nich zabójczy. Ich życie opiera się na kłamstwach, tajemnicach, ciągłych nakazach i zakazach, a najwyższą z kar jest wyjście na zewnątrz…
Problem trzech ciał Cixin Liu - ebook epub, mobi
#14
Promocja
Pierwszy tom trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Oszałamiający rozmachem chiński bestseller, porównywany do „Fundacji” i „Diuny”. Wydawniczy fenomen w Stanach Zjednoczonych. Zdobywca Nagrody Hugo dla Najlepszej Powieści 2015.
Zmiana Hugh Howey - ebook epub, mobi
#16
Promocja
Zekranizowany fenomen literacki stawiany obok najważniejszych powieści dystopijnych. Drugi tom słynnej postapokaliptycznej serii „Silos” Hugh Howeya. W niedalekiej przyszłości tylko nieliczni wiedzą, co czeka ludzkość. Próbując robić wszystko, aby ją chronić, wyznaczają ścieżkę, z której nie sposób zawrócić. Wiedzie ona głęboko pod ziemię...
Ciemny las Cixin Liu - ebook epub, mobi
#17
Promocja
Kosmos jest niczym ciemny las. Nie wiesz, jak blisko czai się wróg… Czy ludzie na Ziemi staną się wkrótce wspomnieniem? Kontynuacja „Problemu trzech ciał” – najgłośniejszej powieści science fiction ostatnich lat – już po polsku!
Limes inferior Janusz A. Zajdel - ebook epub, mobi
#18
EbookLimes inferiorJanusz A. Zajdel
Kategoria:Antyutopia
Wydawca:superNOWA
Format:MOBI + EPUB
24,99 zł
Sztandarowa powieść Janusza A. Zajdla, twórcy nurtu fantastyki socjologicznej w Polsce. Główny bohater, Adi Cherryson, alias Sneer, wzorowany jest na postaci kolegi po piórze, Adamie Wiśniewskim-Snergu. STANISŁAW LEM uznał „Limes interior” za najoryginalniejszą polską powieść SF, jaką czytał.
Sądny dzień Jaga Moder - ebook epub, mobi
#19
EbookSądny dzieńJaga Moder
Kategoria:Fantasy
Format:MOBI + EPUB
39,68 zł
Blanka do niedawna prowadziła całkiem normalne życie: dysfunkcyjna rodzina, studia, próby wchodzenia w dorosłość na własnych zasadach. Wszystko zmienia zaginięcie jej młodszego brata. Pchana desperacką potrzebą działania, dziewczyna zawiera bardzo ryzykowny pakt i wkracza do świata, którego istnienia nigdy nie podejrzewała.
Fundacja Isaac Asimov - ebook epub, mobi
#20
EbookFundacjaIsaac Asimov
Kategoria:Science fiction
Format:MOBI + EPUB
37,91 zł
Imperium Galaktyczne, walka o władzę i bój o przetrwanie... Powieść, która rozpoczęła monumentalny cykl Asimova – jedno z największych dokonań w historii literatury science fiction.