Wycena K.N. Haner - ebook mobi, epub
#1
Promocja
Mroczny świat, szemrane interesy, zakazane uczucie – tej historii trudno się oprzeć! Cassie i Tyler mają tylko siebie. Rodzeństwo przeszło wiele, ale odkąd Tyler kupił i wyremontował klub, a potem wstawił do niego podest do tańca na rurze, wszystko powoli zaczęło się układać. Cassie porzuciła marzenia o tym, by zostać primabaleriną, a pointy zamienia na buty z wysoką platformą i co wieczór staje się diabelsko seksowną stripgirl. Dziewczyna ma jednak swoje zasady, których nigdy nie łamie. Mimo to nad Cassie i Tyler zbierają się ciemne chmury, tylko oni o tym jeszcze nie wiedzą…
365 dni Blanka Lipińska - ebook mobi, epub
#2
Promocja
Przeczytaj, zanim obejrzysz film. „Ojciec chrzestny” i „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w jednym! Ebook „365 dni” zyskał status super bestsellera. Blanka Lipińska zaprasza fanów romansu hate-love do wkroczenia w soczyście opisany świat gangsterskich porachunków, w którym nie ma litości, granic ani zasad – poza jedną: MUSISZ BYĆ MOJA.
Wichrowe Wzgórza Emily Brontë - ebook mobi, epub
#3
Promocja
Głośna powieść Emily Brontë, która w czasach autorki była uznawana za brutalną, a nawet ekscentryczną. Historia płomiennej miłości, która staje się przyczyną wielu tragedii i nieszczęść.
Ten dzień Blanka Lipińska - ebook mobi, epub
#4
Promocja
Kontynuacja światowego bestsellera „365 dni”. Ebook „Ten dzień” to nie tylko love story, które czyta się przed snem na dobranoc. To fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, pogoni, zdrad, walki o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. To romans mafijny o tym, jak łatwo się zakochać i równie łatwo zniszczyć sobie życie. Każdy rozdział ebooka Blanki Lipińskiej zaskakuje, nic nie jest oczywiste – poza ostrym seksem i grą, w której nie ma ani złych, ani dobrych bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma.
Kontrakt na miłość Katarzyna Mak - ebook mobi, epub
#6
Promocja
Ebook „Kontrakt na miłość” to pełna sprzecznych uczuć, gorąca opowieść o namiętności rodzącej się w najmniej spodziewanym momencie. Czy historia zdesperowanej dziewczyny, zdolnej do wielkiego poświęcenia w zamian za pieniądze, i zblazowanego bogacza o zatwardziałym sercu będzie miała swój happy end?
Znachor Tadeusz Dołęga-Mostowicz - ebook mobi, epub
#7
Jedna z najpoczytniejszych powieści króla polskiej literatury międzywojennej, znana ze znakomitej ekranizacji Jerzego Hoffmana i świetnej roli Jerzego Bińczyckiego.
Gry Ana Huang - ebook mobi, epub
#8
EbookGryAna Huang
Format:MOBI + EPUB
42,90 zł
Gorący romans z serii „Twisted”, którą pokochały wielbicielki powieści pełnych namiętnych emocji. Rhys Larsen to ochroniarz, który kieruje się dwoma zasadami: po pierwsze chronić swoich klientów za wszelką cenę, po drugie nigdy nie angażować się emocjonalnie. Złamanie tych reguł wydawało mu się niewyobrażalne… Aż do momentu, gdy poznał ją. Ta kobieta swoim wewnętrznym ogniem rozpaliła go do granic i obróciła jego zasady w popiół. Rhys nie ma więc wyjścia, jak przyznać przed samym sobą: przysiągł, że będzie ją chronić, ale wszystko, czego pragnie, to mieć ją na własność…
Miasto grzechu Aleksandra Troszczyńska - ebook mobi, epub
#9
Promocja
Nowość
Romantyczna Sophie utrzymuje się dzięki namiętnym spotkaniom z mężczyznami. Kiedy dostaje wiadomość od tajemniczego A., nie wie, że jest to zapowiedź nie tylko zmysłowych i nieposkromionych doznań, lecz także uczuć, o których nigdy nie śniła. „«Miasto grzechu» to intrygująca i niesamowicie zmysłowa historia. Ukryte między wierszami tajemnice oraz niepewność co do losów bohaterów nie pozwoliły mi się od niej oderwać ani na chwilę” – Julia Popiel, autorka powieści „Bez przyszłości”
Zerwij ze mnie majtki Agnieszka Witczak - ebook mobi, epub
#12
Promocja
Nowość
Gdy ona – bibliotekarka i bookstagramerka z rudą głową w chmurach i z nosem w książkach, trochę rozmarzona, trochę wycofana, spotyka jego – 40-letniego wydawcę i tłumacza, zagubionego pomiędzy przelotnymi znajomościami, potrzebą stałego związku a samotnością, w ich z pozoru mało kompatybilnych życiach zaczynają dziać się zdumiewające rzeczy. Wszystko wskazuje na to, że właśnie tak zaczyna jedna z najbardziej twistowych historii o miłości, która wymyka się wszelkim regułom…
Start a Fire. Runda druga Katarzyna Barlińska vel P.S. HERYTIERA – „Pizgacz” - ebook mobi, pdf, epub
#13
Promocja
Druga odsłona bijącej rekordy popularności trylogii „Hell”. W życiu Victorii Joseline Clark zapanował chaos. Wszystko to za sprawą chłopca o pięknej twarzy i destrukcyjnym wnętrzu. Od dnia, w którym go poznała, niczego nie była już pewna. Wiedziała tylko, że z każdym kolejnym spotkaniem coraz bardziej zatapia się w głębi jego spojrzenia, i na próżno szukała ucieczki… Ebook „Start a Fire. Runda druga” to „nie jest książka o pięknej i czystej miłości, to nie jest gorący romans, to nie jest lekka historyjka o pierwszym zakochaniu. «Start a Fire» to pełna skrajnych emocji, nieodpowiednich wyborów i toksycznych relacji powieść o młodych ludziach, których uczucia wybuchają nagle, a przez to wszystko wokół zaczyna płonąć” – K.N. Haner
Dyrektorka generalna K.N. Haner - ebook mobi, epub
#14
Promocja
Kontynuacja bestsellerowego ebooka „Dyrektor generalny” K.N. Haner – pisarki, która podbiła polski rynek wydawniczy i ugruntowała swój status gwiazdy. Połączyło ich uczucie, rozdzieliła prawda. Jak potoczą się dalsze losy zakazanego romansu Olivii i Harry’ego? Namiętność, seks, pieniądze, intrygi – ebook „Dyrektorka generalna” wywoła w Was moc emocji.
Heartless Weronika Jaczewska - ebook mobi, epub
#15
Promocja
Czekaliście na kolejną powieść Weroniki Jaczewskiej? Nie mogliście się oderwać od „Niepokornego drivera”? „Shameless” wciągnął Was tak mocno, że zarwana noc nie miała żadnego znaczenia? Tęsknicie za fabułą, w której tylko miłość może wyleczyć poharatane serce i poranioną duszę? Oto ebook „Heartless”, w którym świat uczuć i pragnień pełen jest nieoczekiwanych zdarzeń.
Nienawiść Ana Huang - ebook mobi, epub
#16
EbookNienawiśćAna Huang
Format:MOBI + EPUB
42,90 zł
Związek z piekła rodem. Wrogowie, którzy stają się namiętnymi kochankami. Nienawiść, która zmienia się w miłość. Demony przeszłości, które mogą zniszczyć wszystko. Oto kolejny gorący romans z serii „Twisted”, którą pokochały wielbicielki powieści pełnych emocji.
Turbulencja Whitney G. - ebook mobi, epub
#17
EbookTurbulencjaWhitney G.
Format:MOBI + EPUB
33,90 zł
Polski debiut bestsellerowej Whitney G.! Spotkali się w chmurach: pilot i stewardessa. Skandal wisiał w powietrzu, a wraz z nim więcej niż szalona miłość. „Jeśli podoba Ci się typ zarozumiałego samca alfa, to pora, żebyś weszła na pokład tej powieści najwyższych lotów!” – Britanny Says Book Blog