I zakazujmy wam, aż do śmierci Niedyskrecje parlamentarne Obraz tygodnia Info radar Piękni i bogaci W Polsce połowa premierów była z czapki Jak pozyskiwać kobiety Gradacja Najbardziej wpływowe Polki 2018 Nasza Beata Biżuteria z przesłaniem Tajemnice śmierci posła Jak Urban stworzył mit Jaruzelskiego Strategiczne tuszowanie Zagubiony uczeń czarnoksiężnika Pan Facebook W niewoli małżeństwa Kto zabija człowieka Cła, nowa broń Trumpa Konstytucja biznesu to drogowskaz dla urzędników Hossa Bessa Lubuskie Orły nagrodzone Nowa era pracy Chmura innowacji Proces i metodyczna praca Energia z tekstyliów Optymalizacja matką wynalazków Nadchodzi epoka smart workplace O krok od carskiego tronu Chrześcijańscy syjoniści Z najlepszej e-strony Jak Europa pokochała Wrocław Miasto na biegunach Wirus grypy – przebiegły mistrz metamorfozy Życie na orbicie Idę na wyczyn! Białe łzy, czarny ból Przyprawili plakatowi gębę Wydarzenie Film Muzyka Książka Kalejdoskop Międzynarodowy Dzień Kobiet w PRL Słowacja w cieniu mordu
Wprost 11/2018 - O tytule
Ukazujący się od 1982 roku czołowy tygodnik społeczno-informacyjny. Bezkompromisowy i bezpruderyjny, słynie z odwagi podejmowania trudnych, kontrowersyjnych tematów. Znany też z oryginalnych okładek.
„Wprost” jest najczęściej cytowanym i najbardziej opiniotwórczym polskim tygodnikiem. Według Instytutu Monitorowania Mediów prowadzącego badanie dotyczące ustalenia najbardziej wpływowego medium dekady, „Wprost” zajął pierwsze miejsce wśród tygodników ukazujących się na naszym rynku prasy. Tygodnik „Wprost” od 1991 roku przyznaje najbardziej prestiżowe w Polsce wyróżnienie o charakterze społeczno-politycznym Człowiek Roku „Wprost”. Laureatami tej nagrody są prezydenci i premierzy RP, politycy, nobliści, a także osobistości ze świata.